14.08.2017

Gala 60-lecia

Przycisk start

SejfyOpinie.pl to kompendium wiedzy na temat specjalistycznych urządzeń należących do grupy pasywnych mechanicznych zabezpieczeń takich jak kasetki, szafy pancerne, szafy na broń, sejfy.

Portal powstał w odpowiedzi na liczne pytania naszych Klientów dotyczące informacji w jaki sposób zabezpieczyć swoje mienie. Nie tylko pieniądze i biżuterię ale również broń, ważne dokumenty czy nośniki tajnych informacji.
60 lat na rynku, liczne certyfikaty i nagrody, zachęciły nas do przygotowania portalu, którego misją jest edukacja. Artykuły napisane przez praktyków, bloki tematyczny, seminaria i webinaria przygotowane z ekspertami w danej dziedzinie, a także dyżury online naszych specjalistów, pozwolą Państwu uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące zabezpieczeń mienia w domu czy firmie.

Kim jesteśmy.

Metalkas Sp. z o.o to polska, rodzinna firma, nawiązującą w swojej działalności do najlepszych tradycji rodzimego rzemiosła.


Od 60 lat zapewniamy bezpieczeństwo, ład i porządek.

Firma Metalkas to nowoczesny park maszynowy, innowacyjne rozwiązania, prężna kadra i śmiałe projekty. Spółka z powodzeniem konkuruje na rynkach zagranicznych, dostarczając swoje wyroby do 24 krajów na świecie. Do grona Klientów spółki oprócz licznych klientów indywidualnych i instytucji, należą supermarkety budowlane, hipermarkety spożywcze w całej Europie.

Metalkas to jedyna firma w Europie z tak bogatą ofertą handlową produktów, które wytwarza we własnych obiektach produkcyjnych. Należą do nich m.in. sejfy, szafy pancerne, meble metalowe (socjalne, warsztatowe, biurowe), regały, kasetki metalowe, apteczki, szafki na klucze. Spółka posiada salony sprzedaży w 13 miastach Polski, a także w Niemczech i Czechach oraz sklepy internetowe. Dostawy wspomagane są własną flotą samochodów ciężarowych.

Najmłodszym projektem Metalkas są firmowane rodowym nazwiskiem, prestiżowe sejfy Grzenia. Markę Grzenia wyróżnia przede wszystkim indywidualizm oraz innowacyjność, a także luksusowe wykonanie, charakteryzujące się nowoczesnym designem.

Napisz do nas sejfy@metalkas.com.pl

INNE ARTYKUŁY

8 powodów, dla których warto mieć sejf.

Jaki sejf wybrać? Model wolnostojący czy ścienny?